Про компанію
«АВТОГРУП» представляє провідну автомобільну групу компаній, загальною чисельністю персоналу понад 300 осіб та є лідером у сфері продажу та обслуговування автомобілів в Одесі та Одеській області. Підприємства нашої групи офіційно представляють відомі автомобільні марки: KIA, RENAULT, HYUNDAI, SKODA, FORD, CITROEN, NISSAN, MG, MITSUBISHI, PEUGEOT, CHERY , JETOUR та мають достатній кваліфікаційний та виробничий потенціал для належного виконання робіт з технічного обслуговування та ремонту будь-якої складності всіх марок автомобілів.
01
НАШІ ПЕРЕВАГИ
16 років досвіду
Кожний третій автомобіль
Провідний автомобільний холдинг
Інвестуємо в персонал

Дбаємо про Ваш автомобіль

Більше 30 автомобілів
понад 50 тисяч клієнтів
щоб запезпечити кваліфікований сервіс
в Одесі придбаний у AUTOGROUP

удосконалюємо рівень обслуговування

лідери у сервісі та продажу
на тест-драйві
КОМПАНІЇ AUTOGROUP
02
Офіційний представник автомобільної марки RENAULT в Одесі. Оснащення станції та кваліфікація персоналу дозволяє обслуговувати автомобілі будь-яких марок. Встановлення та обслуговування ГБО. Лінія інструментального контролю. Сервісний центр сертифікований на обслуговування та ремонт електромобілів.
Офіційний представник автомобільної марки FORD в Одесі. Має статус комерційного дилера: реалізація та обслуговування комерційних автомобілів. Оснащення станції та кваліфікація персоналу дозволяє обслуговувати автомобілі будь-яких марок.
Офіційний представник автомобільних марок КІА, CITROEN, CHERY, PEUGEOT, MITSUBISHI в Одеському регіоні. Оснащення станції та кваліфікація персоналу дозволяє обслуговувати автомобілі будь-яких марок. Комплекс повного циклу із кузовною ділянкою.
Офіційний представник автомобільних марок HYUNDAI та SKODA. Оснащення сервісного центру дозволяє надавати повний спектр послуг із сервісного обслуговування автомобілів будь-яких марок.
ТОВ «АВТО ГРУП+»
ТОВ «МУСТАНГ МОТОРС»
ТОВ «АВТОГРАД ОДЕСА»
ДП «БАЗІС АВТО»
Офіційний представник автомобільної марки NISSAN , а також сервіс партнер автомобільної марки INFINITI в Одеському регіоні. Автоцентр виконаний за найсучаснішими візуальними та технологічними стандартами бренду у форматі 3S (sales, service, spares - продаж, сервіс, запасні частини).
ТОВ «СКАЙ МОТОРС+»
Офіційний представник автомобільної марки Chery , MG та Jetour в Одесі. Має статус комерційного дилера: реалізація та обслуговування комерційних автомобілів. Оснащення станції та кваліфікація персоналу дозволяє обслуговувати автомобілі будь-яких марок.
ТОВ «автогруп моторс»
Напрямок компанії, який пропонує широкий спектр послуг спрямованих на швидке і зручне придбання, продаж, підбір автомобіля.
AUTOGROUP | з пробігом
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО
03
Автомобілі, запчастини та аксесуари, продукти для корпоративних клієнтів
Страхування, послуги сервісу, кузовний ремонт, найкращий clients assistant
Трейд-ін та комісійна торгівля, кредитування та лізинг, програма лояльності
Продаж
Обслуговування
Фінансові програми
БРЕНДИ
04
ОСНОВНІ ДОСЯГНЕННЯ
05
Основними досягненнями групи компаній вважаємо високий рівень задоволеності наших клієнтів якістю організації продажу автомобілів та їх післяпродажним обслуговуванням.

Окрему увагу ми приділяємо післягарантійному парку автомобілів. Завдяки дії спеціальних програм для позагарантійних автомобілів, нам вдається утримувати на дилерському сервісі значну частину власників «вікових» автомобілів.

Слова - «перший автомобіль продає салон, а другий, третій і т.д. продає сервіс», - є для нас незаперечним правилом. Досить ефективно працюють програми "Трейд-Ін" та "Гарантія для автомобілів з пробігом".

Особливу увагу ми приділяємо навчанню та підвищенню кваліфікації нашого персоналу; спеціалісти дилерських центрів щорічно проходять тестування, курси підвищення кваліфікації, а також беруть участь в олімпіадах професійної майстерності з сервісу та продажу як в Україні так і на міжнародному рівні, на яких займають призові місця!
Високий рівень задоволеності наших клієнтів якістю організації продажу автомобілів та їх післяпродажним обслуговуванням
Спеціальні програми для позагарантійних автомобілів, за рахунок чого нам вдається обслуговувати значну частину власників «вікових» автомобілів.
Ефективні програми "Трейд-Ін" та "Гарантія для автомобілів з пробігом"
Постійне навчання та підвищення кваліфікації нашого персоналу. Спеціалісти дилерських центрів щорічно проходять тестування, курси підвищення кваліфікації, а також беруть участь в олімпіадах професійної майстерності з сервісу та продажу, як в Україні так і на міжнародному рівні
ЧОМУ З НАМИ СПІВПРАЦЮЮТЬ
06
Ми лідери ринку
Найкращий персонал
Навчання та розвиток
Хороша репутація
Портфель клієнтів групи компаній
у сфері продажу нових автомобілів та сервісного обслуговування
Професійна та злагоджена команда, об'єднана спільними інтересами та цілями, спрямованими на максимальне задоволення потреб клієнтів
Наш персонал проходить щорічну сертифікацію на підвищення рівня знань та бере участь у профільних конкурсах Європи, де займає призові місця
Високий рівень довіри до підприємств групи. Серед існуючих та потенційних клієнтів
Налічує 43 700 клієнтів, їх 34 500 фіз. особи та 9 200 юр. особи: державні установи, банки, страхові та лізингові компанії, провідні представники малого та середнього бізнесу, а також великі компанії зі світовим ім'ям