Nissan відмовиться від планів виробництва електромобілів у США
Японський концерн Nissan Motor Co. у п'ятницю, 1 травня, оголосив про перегляд своїх намірів щодо випуску електрокарів у США на тлі падіння купівельного інтересу. Таку інформацію оприлюднило видання Kyodo News.
Водночас делегат від автовиробника підкреслив, що Nissan «продовжує розглядати Сполучені Штати як ключовий ринок, що є базою для стабільного доходу та довгострокового розвитку». Компанія сповістила американських партнерів-постачальників про скасування запуску нових електричних моделей на потужностях заводу в Кантоні (Міссісіпі), натомість там планують наростити випуск інших типів авто.
Повідомляється, що стратегія розвитку Nissan у США, яка базувалася на розширенні лінійки електромобілів, загальмувала через часові затримки в процесі проектування. Автовиробник, який раніше готував майданчик для складання декількох моделей на електричній тязі, ще минулого року вирішив не запускати у виробництво малогабаритний електромобіль.
Під час презентації стратегії розвитку у квітні представники Nissan зазначили, що дотримуватимуться адаптивного підходу до капіталовкладень у сектор електрокарів у США, зважаючи на ринкову кон'юнктуру та законодавчі ініціативи.
Бренд має намір оптимізувати модельний ряд, зробивши ставку, зокрема, на гібридні версії для посилення позицій на ринку, що безпосередньо позначиться на графіках роботи заводів.